Для выполнения рекомендаций по работе спортивных объектов на период действия карантина, на территории спортивного комплекса, ВРЕМЕННО, будет действовать ряд новых правил и ограничений для всех посетителей, а именно:
1 Обязательный температурный скрининг при входе в комплекс. Посетители с температурой тела выше 37.2 градусов, не будут допущены на территорию.
2 Передвижение по территории комплекса, кроме залов и бассейна в защитной маске.
3 Обработка рук при помощи санитайзера АХD 2000 express при входе на территорию комплекса. Сертификат соответствия техническим нормам будет находится на рецепции.
4 Шкафчики в раздевалках и душевый кабинки будут закрыты в «шахматном порядке», для организации дистанции 1.5 метра.

Также меняются правила трудового распорядка и для нашего персонала! Каждый сотрудник, ежедневно, перед началом работы, проходит температурный скрининг и обеспечен всеми необходимыми средствами индивидуальной защиты — масками, очками, перчатками.

Увеличивается количество влажных уборок всего полового покрытия комплекса, дезинфекции инвентаря и проветривания помещений. На время карантинных ограничений, увеличится периодичность замены воздушных фильтров вентиляции и кондиционирования, а также промывка песочных фильтров бассейна. Дезинфекцию воды в бассейне мы снова будем осуществлять ГИППОХЛОРИДОМ НАТРИЯ, на время отказавшись от современной фотокаталитической очистки.

Соблюдение этих простых правил, позволит существенно сократить риск распространения вируса COVID 19!

Мы, делаем все необходимое для ВАШЕЙ и НАШЕЙ безопасности.

До скорой встречи!

ЗВЕРШИЛОСЯ‼️ Дев’ятій ЩОРІЧНІЙ літній спортивно-оздоровчій програмі в Академії спорту БУТИ🙌🏻‼️
ЗВЕРШИЛОСЯ‼️Дев’ятій ЩОРІЧНІЙ літній спортивно-оздоровчій програмі в Академії спорту БУТИ🙌🏻‼️ Друзі, ми з великою радістю повідомляємо що 27 червня, ми з радістю відкриваємо свої двері для всіх бажаючих діточок на денний табір «Канікули в Академії спорту 2022″💚 В складних умовах, ми змогли зберегти улюблений формат літньої програми за НАЙМЕНШУ ЦІНУ 🤑в місті ОДЕСА — 5800 гривень🔥 […]
Свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей🎈🙌🏻!
Вперше, в #академіяспортуодеса за підтримки голови постійної комісії з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями Одеської міської ради, Етнаровича Олега Володимировича, проводимо свято, якого зараз дуже потребують наші діточки🥳! 1 червня, 11:00, чекаємо ВСІХ бажаючіх дітлахів ШКІЛЬНОГО ВІКУ🎉!У програмі: спортивні змагання, зустріч з головним захисником Одеськіх дітлахів КОЗАКОМ МИХАЙЛОМ, творчі майстер класи, мильна-бульбашна […]
Нарешті‼️ Краща новина останніх ТРЬОХ місяців — басейн Академії спорту працює з 16 травня🥳!!!!
Нарешті‼️ Краща новина останніх ТРЬОХ місяців — басейн Академії спорту працює з 16 травня🥳!!!!  Безумовно військовий стан вносить свої корективи, але ми максимально опрацювали всі необхідні засоби безпеки в умовах сьогодення👌🏼 Більш детальну інформацію ви отримаєте у адміністраторів рецепції за телефонами ☎️0487053388, 0983371204, а зараз ключові тези: ✅ Академія спорту з 16 травня працює по буднім з понеділка […]